XXVIII niedziela zwykła, C (13.10.2019)

1. Dzisiaj przeżywamy XIX Dzień Papieski. Po mszach św. zbiórka do puszek na fundusz papieski.

W niedziele miesiąca października nabożeństwo różańcowe o godz. 15:30, a po nim trzecia msza św.

2. W bieżącym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: we wtorek – św. Teresy od Jezusa; w środę – św. Jadwigi Śląskiej; w czwartek – św. Ignacego Antiocheńskiego; w piątek – św. Łukasza Ewangelisty.

3. Nabożeństwo różańcowe w tygodniu o godz. 17:00, a następnie msza św.

W tygodniu proszę o poprowadzenie modlitwy różańcowej:

• poniedziałek – róża św. Agnieszki;
  • środa – Akcja Katolicka;
  • piątek – Parafialny Zespół Caritas;
  • niedziela – Rada Parafialna.

W niedziele miesiąca października nabożeństwo różańcowe po południu o godz. 15:30, a po nim trzecia msza św.

Zachęcam do odmawiania różańca i udziału w nabożeństwach wszystkich parafian. Za odmówienie jednej części różańca można uzyskać odpust zupełny.

4. We wtorek (15.10.) w Ośrodku Caritas – ZAZ „Centrum Natura” w Budach Głogowskich o godz. 16:00 odbędzie się spotkanie formacyjne członków Parafialnych Zespołów Caritas.

5. Przyszła niedziela to Niedziela Misyjna rozpoczynająca Tydzień Modlitw za Dzieło Misyjne Kościoła. Składka z tego dnia przeznaczona jest na cele misyjne.

6. W przyszłą niedzielę po mszy św. o godz. 10:30 zebranie Rady Parafialnej.

7. Składam podziękowanie wszystkim ofiarodawcom. Bóg zapłać.

8. Dziękuję grupie dyżurującej w minionym tygodniu za sprzątanie kościoła oraz za ofiarę na kwiaty. Nowożeńcom dziękuję za kwiaty.

O przejęcie dyżuru proszę kolejną grupę.

9. Zachęcam do lektury prasy katolickiej.

Informacje publikowane na tej stronie zachowują standardy