Niedziela w oktawie Wielkanocy (22.04.2019)

1. Składka z dzisiejszego dnia jest przeznaczona na uczelnie katolickie w Polsce.

2. W oktawie Zmartwychwstania Pańskiego, przeżywamy nowennę przed Świętem Bożego Miłosierdzia, które będziemy obchodzili w przyszłą niedzielę.

Święto Bożego Miłosierdzia jest patronalnym świętem Caritas. Taca z tego dnia jest przeznaczona na Caritas diecezji rzeszowskiej.

W niedzielę Miłosierdzia Bożego przynieśmy do kościoła skarbonki z jałmużną wielkopostną. Będzie je można składać do koszyków na stoliku z prasą. W czasie Mszy św. będą przyniesione przez Panie z Parafialnego Zespołu Caritas jako dar ołtarza.

3. Msza św. w tygodniu z nowenną do Miłosierdzia Bożego o godz. 18:00.

4. W sobotę po mszy św. spotkanie dzieci, które w tym roku przeżywać będą rocznicę I Komunii Św. wraz z rodzicami.

5. Składam podziękowanie wszystkim ofiarodawcom. Bóg zapłać.

6. Dziękuję grupom dyżurującym za przygotowanie kościoła do świąt. Dziękuję również strażakom za pomoc w przygotowaniu ciemnicy i grobu oraz za pełnioną wartę przy Grobie Pańskim. O przejęcie dyżuru proszę kolejną grupę. Bardzo proszę o regularne podlewanie kwiatów.

7. Zachęcam do lektury prasy katolickiej.

Informacje publikowane na tej stronie zachowują standardy