VI Niedziela zwykła, C (17.02.2019)

1. Msza Św. w tygodniu o godz. 17:00.

2. W bieżącym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy:
– w piątek: święto Katedry św. Piotra Apostoła;
– w sobotę: św. Polikarpa, biskupa i męczennika.

3. W środę (20.02.), w naszej wspólnocie parafialnej adoracja Najświętszego Sakramentu, w ramach nieustającej adoracji w naszej diecezji. O godz. 15:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, następnie koronka do Miłosierdzia Bożego i czas na osobistą adorację. O godz. 16:30 nowenna do Matki Bożej Gregoriańskiej z odczytaniem próśb i podziękowań, zakończenie adoracji i Msza Św.

4. W czwartek nowenna ku czci św. Maksymiliana.

5. W piątek spotkanie Akcji Katolickiej.

6. Składam podziękowanie wszystkim ofiarodawcom. Bóg zapłać.

7. Dziękuję grupie dyżurującej w minionym tygodniu za sprzątanie kościoła oraz za ofiarę na kwiaty.

O przejęcie dyżuru proszę kolejną grupę.

8. Zachęcam do lektury prasy katolickiej.

9. Dyrektor Niepublicznego Przedszkola w Rogoźnicy informuje, że w dniach od 20.02. do 08.03. odbędzie się rekrutacja do Niepublicznego Przedszkola w Rogoźnicy na rok szkolny 2019/2020. W chwili obecnej placówka jest dostosowana do pobytu sześćdziesięciu wychowanków. Dodatkowo, od września 2019, w planach jest uruchomienie dwóch zamiejscowych oddziałów w Woli Cichej dla czterdziestu pięciu dzieci.

Dyrektor zaprasza rodziców mających dzieci w wieku 2,5 do 6 lat do korzystania z placówki. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt pod numerem telefonu 17 789 72 10 lub osobiście w przedszkolu. Wniosek o przyjęcie dziecka można również pobrać ze strony internetowej przedszkola: www.przedszkolerogoznica.pl.

Informacje publikowane na tej stronie zachowują standardy