XIX niedziela zwykła, C (11.08.2019)

1. Msza św. w tygodniu o godz. 18:00. We wtorek msza św. o godz. 8:00.

2. W bieżącym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w środę – w naszej wspólnocie parafialnej będziemy przeżywali odpust ku czci św. Maksymiliana. Msza św. odpustowa o godz. 18:00. Po mszy św. ucałowanie relikwii naszego Patrona. Zapraszam wszystkich parafian do owocnego i licznego udziału; w czwartek – uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Msze św. w porządku niedzielnym. Podczas mszy św. o godz. 10:30, która będzie poprzedzona procesją, poświęcimy zioła i kwiaty oraz wieniec dożynkowy, składając Panu Bogu przez ręce Maryi Wniebowziętej dziękczynienie za tegoroczne plony;  w sobotę – św. Jacka.

3. W poniedziałek godz. 17:00 zbiórka Liturgicznej Służby Ołtarza.

4. Dożynki gminne odbędą się w niedzielę (18.08.), rozpoczęcie mszą św. o godz. 14:00 w kościele pw. Trójcy Przenajświętszej w Głogowie Małopolskim.

Dożynki diecezjalne odbędą się w niedzielę (25.08.), o godz. 12:00 msza św. w katedrze rzeszowskiej.

5. Składam podziękowanie wszystkim ofiarodawcom. Bóg zapłać.

6. Dziękuję grupie dyżurującej w minionym tygodniu za sprzątanie kościoła oraz za ofiarę na kwiaty. Nowożeńcom dziękuję za kwiaty.

O przejęcie dyżuru proszę dwie kolejne grupy.

7. Zachęcam do lektury prasy katolickiej.

Informacje publikowane na tej stronie zachowują standardy