Pan Bóg pragnie, aby w modlitwach wyrażało się nasze pragnienie, abyśmy stali się zdolni do przyjęcia tego, czym nas pragnie obdarzyć.

św. Augustyn

Modlitwa zbiorowa w naszej wspólnocie parafialnej

Intencje modlitewne zostają włączone:
– w nowennę do Matki Bożej Kodeńskiej (w środy po Mszy św. )
– w nabożeństwo ku czci św. Maksymiliana Kolbe (we czwartki po Mszy św.)

Ktokolwiek potrzebuje modlitwy może złożyć intencje w skrzynce (w kościele) lub ją przesłać pocztą elektroniczną. Modlitwa grupowa nie zastępuje osobistej modlitwy. Wspólnota parafialna nie modli zamiast osoby przedstawiającej konkretną intencję, ale z wspólnie z tą osobą. Wspólnota jest niczym grupa przyjaciół, która w trudnej chwili jest blisko, by pomóc. Nie zastąpi jednak osobistego spotkania z Bogiem.

Modlitwa sióstr klauzurowych

Borykasz się z problemami? Stoisz przed trudnym życiowym wyborem? A może po prostu bardzo zależy Ci na modlitewnym wsparciu? Poproś o modlitwę siostry klauzurowe. Wysyłając wiadomość wystarczy wpisać swoje imię oraz intencję, którą nosisz w sercu. Z pomocy modlitewnej może skorzystać każdy.

Dane adresowe klasztorów klauzurowych w Polsce >>>